Coco Prive е луксузен резорт кој се наоѓа на приватниот остров Kuda Hithi на Малдивите. Сите оние кои сакаат да уживаат во луксузот и да го посетат овој рајски остров, ќе трба да одвојат 45.000$ по ноќевање.

Посетителите пристигнуваат со приватна јахта директно од аеродрмот. Таму ги чека персонал од 30 луѓе кои им се на располагање 24 часа, за време на нивниот престој.

Луксузен коктел бар, огромен вински подрум, базен, сауна, масажа и приватен готвач, се само мал дел од привилегиите на овој ресорт. Погледнете како изгледа…

]

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГламурозната Anja Rubik е sвезда во кампањата на Jimmy Choo 2018!
Следна објаваНајскапото домашно sвоно чини 100.000 долари!
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Нејзина омилена изрека е "Смејте се, ништо не е повредно од насмевката".

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР