Хеклана облека – тренд за лето 2024 година
Најдобриот дел од трендот е тоа што секој може да ги изработи сите тие здолништа, блузи и фустани.

Не мора да потрошите богатство за да ги купите.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВо тренд се балон здолништа и фустани
Следна објаваКако да го усовршите францускиот “street style”
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ