Џастин Тимберлејк пред објективот на Hedi Slimane, креативниот директор на Saint Laurent, за последното издание на The New York Times T Style магазинот. По неколкуте успешни синглови годинава, наскоро доаѓаат во кината и неговите два филма,”Inside Llewyn Davis” и “Runner Runner”.

1

2

3

4

5

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЊујоршка улична мода
Следна објаваФото на денот | Автентична македонска трпеза
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР