Прекрасната Мила Јовович во друштво на Daft Punk, кои по мегахитот “Get Lucky” често се дел од едиторијалите на модните магазини. Овој пат во едиторијалот насловен како „Дигитална љубов“ за CR Fashion Book, облечени во парчиња од Saint Laurent.

1

2

4

5

7

8

СПОДЕЛИ
Претходна објаваSupreme | есенска колекција капи
Следна објаваМодна икона | Nick Wooster
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР