Колекцијата капи на Supreme за оваа есен. Голем избор за сечиј вкус. И покрај неколкуте продавници во Њујорк, Лос Анџелес, Лондон и Токио, интересно е што беа распродадени само неколку часа по пуштањето во продажба.

1 2 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБукмаркерот – тип на читател
Следна објаваЕдиторијал | Дигитална љубов
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР