Без разлика дали сте заљубени или не, дали воопшто сакате да прославувате присвоен празник како денот на вљубените, сигурно ќе Ве насмее колекцијата од картички, таканаречени someecards кои на прилично уникатен начин искажуваат љубов и привлечност, други говорат за сингл статусот наспроти сето ова, останатите пак забележуваат за Св.Валентин и клишеата околу личните врски – сето ова во форма на електронски картички со смешни, саркастични, остоумни пораки.

1

2

3

6

5  7

8

9

10

11

12

13

14

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајлошите облеки на Destiny’s Child
Следна објаваПтичји балет
Величeњето и практикувањето на креативната страна на животот предизвикана од љубовта кон убавото ја одликува со особен креативен шарм и инспирација затекната на различни места. Пасионирана вљубеничка во визуелните форми на уметност, ја поддржува тежината на автентичните креативни артефакти кои го издржале тестот на времето - доволно долго за да создадат нова приказна за уметноста, раскажана преку херојските очи на истата.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР