Интересна реклама на Crest и Oral-B за важноста на четката и пастата за заби во периодот околу „Денот на вештерките“ кога многу деца уживаат во слатките. Во видеото благото е заменето со веге колачи. Погледнете ги преслатките реакции и коментари на маскираните деца.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Бајки од есента
Следна објаваБет-полица | Fahmi Sani
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР