Креативен и иновативен календар, дизајн на Kelle Rebbe, составен од чајни „плочки“, на кои се назначени датумите и деновите и секој ден откинувате по една, ја потопувате во топла вода и уживате во шолја топол чај. Одличен подарок за љубителите на овој напиток.

22

33

44

55

66

77

88

99

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКолекција долна облека од Gisele Bundchen
Следна објаваКуќа на плажа | Ryan White
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР