Колекција долна облека со потписот на Gisele Bundchen наречена “Brazilian Intimates” . Одберете меѓу разиграниот леопард принт или најнежната чипка за специјални прилики. Со ова видео сфаќаме зошто Gisele всушност е најплатениот модел за долна облека :)

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИзвезени класици | Penguin Threads Project
Следна објаваЧаен календар
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

1 коментар

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР