Лесните фризури, за кои не ви е потребен цел тим на стилисти, се модерни оваа пролет. Коњските опавчиња, но овој пат ниски, плетенките, овој пат ситни и испреплетени низ косата, шишки, но овој пат залижани, како и не совршени пунџички, слободни брановидни локни и разни модни додатоци како цветови, машни и марами.

2

aa

hh

26

10

cc

4

bb

dd

ee

ff

gg

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛикот на Земјата | Google Maps & Smith
Следна објаваСемејна панорама | Moon Hoon
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР