Летото е во полн ек, а нам се што ни треба се лесни и природни материјали. Повеќето од нас ќе го понимат летото во градот во маици и пантолони, шорцеви и кошули, но еден ден од жените го преферираат супер женствениот стил. Тука, секако, се подразбираат летните фустани или елегантни миди здолништа.

За вас, најдовме неколку интерсени модели за кои веруваме дека ќе бидатинтересна инспирација за вашите модни летни комбинации.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕксклузивни папучи и сандали украсени со бисери
Следна објаваПогледнете ја луксузната вила на Брач која го одзема здивот
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ