Овие ексклузивни балерина – папучи се идеални за венчавки, фотосесии или други специјални настани. Со драматичен рачно изработен цвет од бисер, изработени во светкава металик златна кожа, овие балерина – папучи ќе бидат носталгичен додаток на вашата гардероба, додавајќи допир на елеганција и романтика на секоја облека.

Во продолжение погледнете уште неколку супер уникатни сандали и папучи во златна боја со украс од бисери.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВрвен водич за стилски летни шапки
Следна објаваНајубави летни миди здолништа
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ