Постојано се расправате. Таа умее да ве критикува за се: вашата облека, вашата работа, вашиот начин на живот.Оваа многу смешна и интересна  анимација  ќе ве советува како да и раскинете на вашата девојка и ќе ви посочи зошто треба да го направите тоа. Но, што потоа? Погледнете го видеото до крајот.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Laetitia во Париз
Следна објаваАрго | Во режија на Бен Афлек
Афирмацијата на уметничките вредности обелоденети преку седмата уметност е нејзин печат врз креативната страна на животот. Во чекор со последните ажурирања од својата област, внимателно ја унапредува уметноста. Суптилното комуницирање преку музиката и користењето на мултимедијалниот приказ на уметноста ја прават непоправлив оптимист и трагач кон суперлативот од светски убавини.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР