Laetitia Casta во фотографија, дел од едиторијалот за најновото турското издание на Vogue, фотографирана во преубавиот Париз од Sean & Seng. Стилист Ece Sukan.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДневните соби на познатите
Следна објаваКако да и раскинете на вашата девојка?
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР