Новата година нека биде година на поголеми наши и ваши успеси!

Многу здравје, радост, љубов и успех во НОВАТА 2019 година, ви поскаува тимот на Divian Arts!

продолжуваме заедно понатаму….:)*

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЕдноставна фризура за новогодишната забава што можете сами да ја направите!
Следна објаваПогледнете ги овие 5 новогодишни филмови!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР