Ви предлагаме да направите интересни новогодишни украси, чинат многу мал буџет…погледнете ги овие идеи и забавувајте се со вашите најмили.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОваа седмица во Јавна Соба
Следна објаваЕдно место фотографирано во сите четири сезони
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР