Направи самa: цветни аранжмани од тиква и сукуленти се наjубавата есенска декорација во домот за време на семејните средби.

Креирајте и забавувајте се:)

Погледнете и инспирирајте се од нашиот избор.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПрвите фотографии на Анџелина Џоли во улогата на Марија Калас
Следна објаваОваа сезона носиме пердуви: ги избираме најдобрите парчиња
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ