Најубав украс на чинијата…

Погледнете колку ефектно изледа оваа салфета во чинијава, а се прави неверојатно лесно!

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | После балетски настап
Следна објаваНови трендови во светското патување!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР