Image may contain: 1 person, on stage, sky, tree and outdoor

Кога зборуваме за најновите ѕвезди во полето на уличната уметност, есенцијално е да го потенцираме Aryz!

Кралството Мароко, Португалија, САД, Данска и Норвешка се моментално домови на неговите дела. Во самиот центар најчесто е обичниот човек во секојдневни ситуации, во секојдневна облека. Ништо претерано, само чиста експресија на моменталната ситуација.

Image may contain: outdoor

Image may contain: 1 person, standing, tree, sky, plant and outdoor

Image may contain: sky, cloud and outdoor

Image may contain: sky, tree, house and outdoor

Image may contain: one or more people, people standing, tree, plant, sky and outdoor

Image may contain: 2 people, sky, tree and outdoor

Image may contain: 2 people, sky and outdoor

Image may contain: 2 people, people standing, sky, cloud and outdoor

Image may contain: 1 person, sky, cloud, tree and outdoor

Image may contain: one or more people and outdoor

Image may contain: one or more people and outdoor

 

СПОДЕЛИ
Претходна објава4 трендовски парчиња кои Instagram ги обожува!
Следна објаваЗбогум за непотребни работи според правилото 3-7-14!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР