Првиот трејлер на новата верзија на култната серија Династија.

Римејкот на ултра-популарната серiја од 80-тите, доби модерен и современ пресврт, а ние ви ги претставуваме првите фотографии и трејлерот на многу очекуваната серија.

Како во оригиналната серија, која беше емитувана во 1981 година и 1989 година, Династија ги прати двете најбогатите семејства во Америка, Carrington и Colby, кои беа ривали за децата, парите и во бизнисот.

Автори на серијата Gossip Girl, Josh Schwartz i Stephanie Savage, стојат зад новата верзија на династијата, па затоа не е ни чудно што ние очекуваме многу драма и интригантни заговори. Elizabeth Gillies и Nathalie Kelley се ѕвездите во оваа мошне очекувана серија.

Династија ќе има премиера на CW-ROM-от во текот на сезоната 2017-2018 година. Погледнете го првиот трејлер тука:

 

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваH&M ја објави својата тајна: ексклузивна соработка со ERDEM!
Следна објаваСамо во Дубаи – салонки од 33.000 долари!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР