Доколку не сте знаеле, познатата бруклинска кула со часовник, во себе крие вистинско изненадување…

Во прашање е врвен триплекс пентахаус, кој е еден од најбараните поседи во Њујорк, долги години. Ставен на продажба пред 7 години, овој раскошен стан конечно е продаден по цена од 15 милиони долари. Луксузниот пентахаус со површина околу 700 m2, тукушто постави нов рекорд, на пазарот за недвижнини во Бруклин!

Najpopularniji njujorški penthausNajpopularniji njujorški penthausNajpopularniji njujorški penthausNajpopularniji njujorški penthausNajpopularniji njujorški penthausNajpopularniji njujorški penthausNajpopularniji njujorški penthausNajpopularniji njujorški penthausNajpopularniji njujorški penthaus

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОваа пролет сите ги обожуваат – розе патики!
Следна објаваСовршен мебел за вашиот двор!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР