Модниот тренд со розевата боја во 2017 година не престанува, дуќаните се преполни со облека и чевли во сите нијанси на розевата. Нам, сепак најмногу ни се допаѓаат розе патиките кои одговараат на секоја комбинација, а сем тоа изгледаат преслатко и посебно. Само извлечете некои фармерки од гардероберот, нафрлете еден пар од овие розе патики и спремни сте за секоја пригода. Во продолжение, ви предлагаме да ги погледнете најдобрите….

Dolce & Gabbana

Golden Goose

The Reebok Classic x Local Heroes

Puma suede heart
Stuart Weitzman Décor

Adidas Stan Smith

Puma x Fenty bow sneakers

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЈајца мимоза – идеално предјадење за Велигден!
Следна објаваНајпопуларниот пентахаус во Њујорк!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР