Пролетта е сезона за уживање на отворено и наскоро времето се повеќе ќе го поминуваме во екстериерите….

Крајно време е размислиме за тоа како да го декорираме надворешниот простор и кои карактеристики да ги сместиме во него. Доколку преферирате модерни парчиња на мебел, овие колекции се како создадени за вас.

Дрво, бетон и камен, претставуваат модерни материјали кои се користат во креирањето на атрактивниот дизајн во различни бои. Креирани се со удобни тапацирани делови и материјали кои лесно се перат. Парчињата од овие колекции претставуваат допадлив дизајн со преубави тонови и се идеални за создавање на практичен мебел за отворен простор.

Savršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danimaSavršen nameštaj za uživanje u toplim danima

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајпопуларниот пентахаус во Њујорк!
Следна објаваПрекрасна Tримаран супер јахта!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР