Уникатна и модерна нараквица!

Се што ви е потребно за оваа уникатна нараквица е јаже и завртки за штрафови.

Исплетете оригинална плетенка и бидете сами креатор на својот накит! Комбинирајте ја со други алки и …веднаш излезете на кафе со пријателките, тие ќе се воодушеват на вашата креативност!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваPolimind – Хартиена 3D сложувалка која ќе го разубави вашиот sид!
Следна објава10 идеи за боење и декорирање на велигденските јајца!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР