Стилизирани, еклектични, шарени и ведри. Така може да се опишат новите модели за пролетната сезона на шпанскиот бренд Stradivarius.

Плисирани здолништа, фустани со цветни примероци, плетени торби, панталони во пруги се само мал дел од колекцијата која секако ќе ви овозможи стилски да ја пречекате новата пролетна сезона.

Погледнете мал дел од истата!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајскапа куќа на светот од 500 милиони долари!
Следна објаваНајубави бели кошули за следната сезона!
Комуникативна, весела, оптимистички настроена. Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Нејзина омилена изрека е "Смејте се, ништо не е повредно од насмевката".

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР