Бели кошули и блузи кои морате да ги имате за следнава сезона. .. погодни за сите можни комбинации!

Погледнете…

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваШарениот едиторијал `Spring Fling` на Stradivarius!
Следна објаваНеделен хороскоп од 12.03. – 18.03.2018 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР