Стилизирани, еклектични, шарени и ведри. Така може да се опишат новите модели за пролетната сезона на шпанскиот бренд Stradivarius.

Плисирани здолништа, фустани со цветни примероци, плетени торби, панталони во пруги се само мал дел од колекцијата која секако ќе ви овозможи стилски да ја пречекате новата пролетна сезона.

Погледнете мал дел од истата!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајскапа куќа на светот од 500 милиони долари!
Следна објаваНајубави бели кошули за следната сезона!
Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!! Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека). Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!!

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР