Zara
Парчињата од тексас се секогаш присутни на модната сцена. Тие се едноставно модна класика за која веруваме дека никогаш нема да излезе од мода. Ја пребаравме овосезонската понуда на тексас јакни во Skopje City Mall и ви ги пренесуваме најубавите парчиња од актуелната понуда.

Тексас јакната е едно од пролетните парчиња кои мора да ги има во секоја гардероба. Оваа пролет тексасот е еден од водечките трендови, па доколку немате тексас јакна, дефинитивно треба да ја набавите.

Mango

Stradivarius

Zara

Stradivarius

Mango

Mango

Zara

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПатувања: Годинава практикуваме „Slow Travel“ или Dolce Far Niente
Следна објава10 намирници кои имаат речиси 0 калории и кои можете да ги јадете во неограничени количини
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ