Нашиот тим подготви една плејлиста единствено за Ваше задоволство.

Совршена за одмор по долгиот работен ден.

Уживајте!

1. China – Gates of Heaven

https://www.youtube.com/watch?v=UnBAPA-zNV8

2. Train – Drive By

3. Eagle-Eye Cherry – Save Tonight

4. Seven- The Art is KIng

5. Dire Straints – Money for nothing

6. Sting – Desert Rose

7. Nightwish – While your lips are still red

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРедизајн на старите Дизни постери
Следна објаваГрациозен стан во Мадрид
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР