Со цел да им се даде на анимираните филмови од Дизни подраматичен впечаток, блогот “Oh My Disney” направи редизајн на неколку од традиционалните класични постери. Дали се овие, или пак оние класичните подобри, останува на Вас да одлучите…

1

2

3

4

5

6

7

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаправи сам | Честитка за мама
Следна објаваПлејлиста за попладневно опуштање
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР