Луѓето прават луди работи… кога се вљубени! Ова видео на Glen Coco, спој на комедија, анимација и илустрација – ја покажува навиката на вљубените да си разменат подароци и љубов на нивниот празник. Погледнете за што станува збор и запомнете: внимавајте што подарувате! Среќен св. Валентин :)

СПОДЕЛИ
Претходна објава10 љубовни филмови за престојниот викенд
Следна објаваНеодолив француски музички репертоар
Задолжена за најблагорoдната навика, наклонетоста кон книги. Стои на ставот дека умереноста е универзален клуч, нејзината перфекционираност јасно ги селектира информациите со кои врши промоција на книжевната уметност. Живеејќи неколку животи паралелно - како читател и автор, приврзаничка е на ендемичниот вид на автори, модерен конзервативец кога се во прашање вредностите на животот, а истовремено, вечна вљубеничка во убавото.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР