Мини миксер чашата со назив Moo Mixer е практичен производ со интересен дизајн и доза на интеракција. Секогаш кога нешто се меша во неа, чашата вели: “Мууу!” :D. Миксерчето со кравји дизајн е лесен за употреба и безбеден на деца, се активира со притискање на копче на рачката и работи на батерии. Со истата може да правите чоколадни напитоци, да мешате инстант кафе и друго.

1

СПОДЕЛИ
Претходна објаваГрбот на својата сакана | Fabio Sabatini
Следна објаваКуче во машка гардероба
Величeњето и практикувањето на креативната страна на животот предизвикана од љубовта кон убавото ја одликува со особен креативен шарм и инспирација затекната на различни места. Пасионирана вљубеничка во визуелните форми на уметност, ја поддржува тежината на автентичните креативни артефакти кои го издржале тестот на времето - доволно долго за да создадат нова приказна за уметноста, раскажана преку херојските очи на истата.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР