Шиба, три годишно куче од расата Shiba Inu, е познато по стилот и начинот на облекување. Секогаш дотерано во машки модни парчиња, ги импресионира њујорчани, следачите на неговиот блог и Инстаграм. Погледнете ги неговите модни предлози.

111

222

333

444

555

666

777

888

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМиксер-чаша | “Mуууу”
Следна објаваБарби бар | Тајван
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

1 коментар

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР