Будењето рано наутро е најтешкиот дел од денот, особено во понеделник  после бурен викенд.  Сигурни сме дека повеќето од вас ке се поистоветат со главниот лик во оваа анимација кој има неколку опреми за будење, но и малку невообичаен начин да ги сотре истите.  Филмот е во режија на Moo-hyun Jang.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНоќно пливање низ Лондон
Следна објаваAnna Karenina | Филм за престижот и љубовта
Афирмацијата на уметничките вредности обелоденети преку седмата уметност е нејзин печат врз креативната страна на животот. Во чекор со последните ажурирања од својата област, внимателно ја унапредува уметноста. Суптилното комуницирање преку музиката и користењето на мултимедијалниот приказ на уметноста ја прават непоправлив оптимист и трагач кон суперлативот од светски убавини.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР