Добро познатата холивудска ѕвезда Бред Пит е новото заштитно лице на можеби најпознатиот парфем во светот Chanel N5. За прв пат во историјата на компанијата, заштитно лице на парфемот е маж. Првиот дел од рекламата со наслов “Wherever I go” и истоимениот монолог на актерот, наместо воодушевување, предизвикаа поделени мислења кај публиката. Сега ви го презентираме вториот дел од рекламата, која според нас е подобрена верзија на првата и изгледа повеќе од задоволително. Погледнете ја и одлучете сами.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваDiesel и Mister Cartoon часовници
Следна објаваНаучив…
Величeњето и практикувањето на креативната страна на животот предизвикана од љубовта кон убавото ја одликува со особен креативен шарм и инспирација затекната на различни места. Пасионирана вљубеничка во визуелните форми на уметност, ја поддржува тежината на автентичните креативни артефакти кои го издржале тестот на времето - доволно долго за да создадат нова приказна за уметноста, раскажана преку херојските очи на истата.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР