Зошто да одберете боб фризура? Затоа што е едноставна, одговара на сите облици на лице и на секој тип на коса. Погледнете ги варијантите кои ги нудат стилистите…

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР