И покрај сивилото на секојдневието, уживајте во својот шарен свет фокусирајќи се на убавите работи… Бидете свои и уникатни, баш како оваа жирафа :)

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФутуристичка банка
Следна објаваФантастични подвижни фотографии
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР