Во месецот на љубовта …

Љубовта најдобро се слави на патување, нели?
Ако навистина сакате да ја задоволите вашата драга личност, однесете ја на патување на една од дестинациите за кои отсекогаш сонувала.
Верувајте ни, нема да погрешите.
Ниту еден друг подарок не може да го надмине патувањето, затоа што искуствата што ги создавате заедно и спомените за убавите моменти се нешто што останува засекогаш.
Сигурни сме дека има многу меѓу вас кои сонуваат да го посетат егзотичниот Тајланд и романтичните зајдисонце на морето Андаман.

Затоа, во духот на љубовта и патувањето, не заборавајте да ја проверите акцијата што World Traveler ја подготви за месецот на љубовта.

Имено, World Traveler ви подаруваат незаборавна богато романтична вечера со залез на сонцето, за двајца, во еден од бројните волшебни ресторани на рајското острово Пукет.

Оваа понуда важи до 25/02/2020 год. резервирајте патување во Тајланд за две лица во организација на World Traveler, се однесува на гарантирани термини на патување помеѓу 2020 и 2021 година.
Пронајдете ја програмата за патување и бројните загарантирани датуми најдете ги на нивниот сајт.

СПОДЕЛИ
Претходна објава„Move to Zero“ колекција со која Nike сака да стане компанија со нула отпад!
Следна објаваОвие денови посетете ја Братислава!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР