Џиџи Хадид беше ангажирана во уште една кампања за убавина, како лице на парфемот Michael Kors Wonderlust …

Фотографирана на неверојатно убава плажа, Џиџи ја впиваше енергијата на сонцето со нејзините разнобојни комбинации на облека.

Заводливата русокоса позираше со преголеми верзии на парфемот Wonderlust, кој е опишан како гурманско ориентален. Во мирисот се наоѓаат ноти на бадеми, сандалово дрво и дијантус.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПрва видео кампања за шминки на Леди Гага!
Следна објаваОва лето бисерите се “statement” накит!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР