Ова лето, понудата на дизајнерските брендови е преполна со модни додатоци кои се збогатени со бисери. Од обетки и ѓердани до ланци за очила, дури и торби.

Ако се уште немате ниедно бисерно парче, набавете сега, кога веќе насекаде се почнати сезонските намалувања.

Во продолжение погледнете како се носат бисерите ова лето …

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваGigi Hadid во кампања за парфемот Michael Kors Wonderlust!
Следна објаваЧестит Ден на Републиката!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР