Ако со подеднаква страст го сакате кафето и естетиката, еве едно интересно парче мебел …

Освен што ќе го редизајнирате аголот на вашиот дом, во исто време ќе додадете стил, интерес и чист луксуз, со новата Drip маса за кафе од брендот Blackman Cruz.

Изработена од рачно патинирана бронза, масата е уникатно креирана за да се добие цврста естетска привлечност и впечаток на топење со својот ексклузивен дизајн. Егзотичното парче е полирано со рака, а во домот, ќе го привлече вниманието на секој човек кој што ќе го погледне.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПентахаус од 16 милиони евра во Монако!
Следна објаваБлок петите се вратија во голем стил!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР