Ова лето, во голем стил на модната сцена се вратија чевлите со блок пета.

Сандалите со коцкаста – блок пета се одличен избор бидејќи се комотни, а истовремено во склад со актуелните модни правци.

Тие на секој ваш моден изглед ќе му дадт ретро звук, а истовремени се совршени за сите пригоди од венчавки на отворено и пешачење од еден до друг состанок. Секако, изгледаат и доста шик!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИдеална маса за љубителите на уникатна естетика!
Следна објаваДивиот запад во колекцијата на Versace Resort 2020!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР