Доколку сте вљубеник во патувањата, а воедно сте и пасиониран фотограф во оваа прилика ќе ви ги претставиме најубавите светски туристички дестинации во кои можете да уживате во еден ваков вид на авантура. Ова се земјите кои спаѓаат во најубавите предели со прекрасни пејсажи и природни убавини. Тоа се; Јордан, Полинезија, Виетнам, Бразил, Чиле, Австралија и Америка. За ова патешествие ќе ви биде потребно да минете цели 57,952км.

Погледнете, навистина прекрасно!

1.Полинезија

2.Виетнам

3.Јордан

4.Бразил

5. Чиле

5. Австралија

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНовиот тренд Wabi-Sabi дом!
Следна објаваФенг шуи во вашата мала кујна!
Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!! Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека).

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР