Ново, магично место во Загреб…

Hugo’s garden е прекрасно место за уживање и опуштање.

Сместена веднаш до Hugo’s bar, оваа нова градина е место каде при следната посета на Загреб би сакале да го започнеме денот, гледајќи го изгрејсонцето со утринското кафе или да се релаксираме по напорното туристичко разгледување на градот.
Топлите денови во Загреб и вечерните часови сега имаат нова алтернатива.

Ова е совршено место за прослава на родендени, презентација на нови идеи или деловни собири. Неговата визија е да ги направи луѓето посреќни, со обезбедување на поинакво чувство за простор.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објава“Book Tote bag”-Dior хит торба за лето 2018!
Следна објаваТренд тапети: тропски мотиви!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР