Популарниот бренд за украсни декорации Stradivarius е познат ширум светот по својата тренди естетика. Нивните креации во потполност ги задоволуваат вкусовите на купувачите не познавајќи старосна граница. Тие изгледаат убаво и впечатливо било каде и да ги поставите во вашиот дом.

Водејќи се од премисата #instaworthy Stradivarius неодамна ја лансираше својата најнова колекција на прекрасни украсни декорации за вашиот дом.

Во серијата “Chic” ентериери може да се најдат расветни тела во форма кактус, ананас и звезда, додека кај декоративните елементи највпечатливи се металните сталаци за чување на накит и светлечките кутии.

Посакувате да додадете една доза на свежина и сензуалност во својот дом, а при тоа да не потрошите премногу сретства од својот буџет, секако производите на Stradivarius ќе ви го овозможат тоа.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваFila Disruptor: Хит ретро патики!
Следна објаваПролетни црвено-златни нијанси!
Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!! Со повеќе од солидни познавања на класичната уметност и со исклучителнo познавање на француската мода и стил на живеење, Маја ја презентрира убавината на уметноста во посебните мигови на секојдневието, нагласувајќи го акцентот на идиличните егзотични патувања. Формалната цел на убавината е страста на љубовта; (нејзина омилена изрека). Art will remain the most astonishing activity of mankind born out of struggle between wisdom and madness between dream and reality in our mind!!

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР