Големото враќање на Fila е обележано со еден пар на доста посебни патики кои се на пат да станат класика, а модните блогерки веќе ги имаат.

Fila Disruptor патиките, се новите Stan Smith и сега му припаѓаат на секој гаредеробер на сите нас. Малку спортски, малку ретро, но пред сè, тие се совршен спој за сите секојдневни модни комбинации.

Fila Disruptor

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Зајдисонце во Милано
Следна објаваУкрасни декорации за вашиот дом на Stradivarius!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР