Пазарот на лакови за нокти секоја година расте и ни претставува нови хит трендови …

Иако генерално жените не сакаат да трошат многу пари на лак за нокти, тие понекогаш не можат да му одолеат на совршениот маникир, кој е одраз на уредноста престижот и стилот. Овој пат, ние ви ги презентираме деветте најскапи лакови за нокти – кога ќе добиете шанса, почестете се со еден од нив.

(цените од разбирливи причини не ги ставаме)

Inglot O2M

Models Own Nail Polish

OPI Nail Polish Hong Kong Sunrise

Dior Glowing Gardens

 

Christian Louboutin Nail Polish

Azature Black Diamond

Red Carpet Manicure Gel Polish

Sally Hansen Nail Lacquer

 

Sally Hansen Salon Pro Gel

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПопуларни дестинации за патување во 2018!
Следна објаваТоронто – преку фотографиите на фотографот Bora!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР