Пако Рабан ги слави празниците и го означува почетокот на празниците на многу уникатен начин …

Овој бренд ги спои сите свои познати парфеми и нивните амбасадори под еден рефлектор. Моделите Френсиско Енрикес, Џордан Барнет, Софија Аренс, Лума Гроте и Ник Јангквест го споделија со нас нивното празнично расположение. Моделите се појавија во серија видеа за брендот Пако Рабан.

погледнете…

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРаботата на папараците во минатото претставена на изложба
Следна објаваФото на денот | После балетски настап
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР