Image may contain: outdoor

Ова иновативно столче, дизајнирано од страна на MZPA, има се што Ви треба за релаксација во комплетна приватност, па барем и за кратко време. Наречено „The Planet“, ова столче поседува џебови, полнач, лед ламба, звучници па дури и соларни панели, на кратко, совршено место за да се најде време за себе во зафатен ден.

Совршено, нели?

Image may contain: 1 person

Image may contain: night and outdoor

Image may contain: indoor

Image may contain: one or more people

Image may contain: 1 person

Image may contain: 1 person, sitting

Image may contain: one or more people and phone

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПатување низ Баварија и Австрија
Следна објаваAтрактивни коктели идеални за студените зимски денови!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР