Image may contain: sky, cloud, tree, mountain, outdoor, nature and water

Patrick Pfaff како вистински патриот не’ води на патување низ убавата Баварија и Австрија. Преку својот објектив ни ги претставува воодушевувачките погледи од Berchtesgaden до Hallstatt! Спојот на човекот и природата се ставени на самиот пиедестал, а повеќе за работата на Патрик можете да прочитате тука, или да го заследите неговиот Instagram!

Image may contain: 2 people, outdoor

Image may contain: sky, mountain, tree, outdoor and nature

Image may contain: mountain, tree, sky, outdoor, nature and water

Image may contain: one or more people, people standing, outdoor and nature

Image may contain: one or more people, sky, mountain, tree, outdoor, nature and water

Image may contain: mountain, sky, tree, outdoor and nature

Image may contain: sky, outdoor, water and nature

Image may contain: 1 person, fire, ocean, outdoor, water and nature

Image may contain: sky, mountain, outdoor, nature and water

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКако да го зачините стајлингот со црни пантолони!
Следна објаваУдобно столче кое ќе Ви овозможи приватност!
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР